Apple Developer WWDC22


Birini kodla, hepsini kodla.

İlham verici bir teknoloji ve topluluk haftası için 6-10 Haziran tarihleri ​​arasında dünya çapındaki geliştiricilere katılın. Oturumlarda Apple’ın en yeni platformlarına ve teknolojilerine ilk kez göz atın, en yeni araçları ve ipuçlarını keşfedin ve laboratuvarlarda ve dijital salonlarda Apple uzmanlarıyla bağlantı kurun. Hepsi çevrimiçi ve ücretsiz.

WWDC’yi burada ve burada deneyimleyinApple Geliştirici uygulaması.

açılış konuşması vePlatformlar Birliğin Durumu

Apple Worldwide Developers Conference heyecan verici açıklamalar, ilham ve yeni fırsatlarla başlıyor. Doğrudan Apple Park’tan Apple platformlarının geleceğine derinlemesine bir bakış için dünya çapındaki geliştirici topluluğuna katılın.

Apple Keynote
6 Haziran, 10:00 PT

Platformlar Birliğin Durumu
6 Haziran, 13:00 PT

Oturumlar

Dünyadaki en yenilikçi uygulamaları ve oyunları oluşturmanıza yardımcı olacak en son güncellemelerimiz hakkında bilgi edinin. 7 Haziran’dan itibaren her gün yeni videolar yayınlanacak. Web’de veya iPhone, iPad, Mac ve Apple TV için Apple Developer uygulamasında izleyin.

Oturumlar hakkında daha fazla bilgi edinin

laboratuvarlar

Apple mühendislerinden, tasarımcılarından ve uzmanlarından bire bir rehberlik alın. Yeni Apple teknolojilerini nasıl uygulayacağınızı, kullanıcı arayüzü tasarım ilkelerini nasıl keşfedeceğinizi, App Store ürün sayfanızı nasıl iyileştireceğinizi ve çok daha fazlasını öğrenin. Başvurular 6 Haziran’da açılıyor.

İsteğinizi nasıl göndereceğinizi öğrenin

Dijital Dinlenme Salonları

Hafta boyunca metin tabanlı Soru-Cevap, sunucularla oturum izleme partileri, topluluk buzkıranları ve daha fazlasını sunarken Apple mühendislerine ve tasarımcılarına katılın. Kayıt açık.

Nasıl kaydolacağınızı öğrenin

Zorluklar

Günlük kodlama ve tasarım zorluklarıyla en son teknolojilerden ve çerçevelerden bazılarını keşfedin ve yarattıklarınızı başkalarıyla paylaşın.

Apple Tasarım Ödülleri

Bu yılın finalistlerini ve kazananlarını tebrik etmek için bize katılın. Apple Tasarım Ödülleri; Kapsayıcılık, Zevk ve Eğlence, Etkileşim, Sosyal Etki, Görseller ve Grafikler ve İnovasyon kategorilerinde öne çıkan uygulamaları ve oyunları kutluyor.

6 Haziran, 17:00 PT

Finalistleri keşfedin

Forumlar

Apple Geliştirici Forumlarında geliştirici topluluğuyla bağlantı kurun. Soru sormak ve düşüncelerini paylaşmak için herkes forumları görüntüleyebilir veya bir Apple Kimliği ile giriş yapabilir. WWDC22’ye özel etiketler, konferansla ilgili içeriği bulmayı kolaylaştırır.

Forumları kullanmayla ilgili ayrıntıları öğrenin

WWDC’nin Ötesinde

Çeşitli geliştirici kuruluşlar, WWDC haftası boyunca etkinliklere ev sahipliği yapacak. Apple’ın konferansına ek olarak öğrenme, ağ oluşturma ve eğlence için daha da fazla fırsatı keşfedin.

Ek geliştirici etkinlikleri hakkında bilgi edinin

Oturum videolarını izlemek, ilgili belgeleri ve örnek kodu görüntülemek ve forumlarda yayınlamak herkes tarafından kullanılabilir. Laboratuvar randevusu talep etmek veya Digital Lounges’a kaydolmak için Apple Developer Programının veya Apple Developer Enterprise Programının mevcut bir üyesi veya 2022 Swift Student Challenge kazananı olmanız gerekir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.