iOS 14 | Manüel Yazılım Güncellemesi İndir


Artık iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınız için iOS 14 son IPSW bağlantılarını ve OTA profil dosyasını ve iPadOS 14 son IPSW bağlantılarını ve OTA profil dosyasını indirebilirsiniz.

Apple’ın 15 Eylül medya etkinliği geçti ve geçti ve evet, tahmin ettiniz, Cupertino merkezli şirket, iOS 14 ve iPadOS 14’ün şu anda dünyaya piyasaya sürüleceğine söz verdiğinde sözüne sadık kaldı.

Dünyanın dört bir yanındaki geliştiriciler, Apple’ın uygulamalarını iOS 14 uyumluluğu ile göndermek için neredeyse hiçbir bildirimde bulunmamasından biraz rahatsızlık duyuyorlar. Aslında, resmi bir kamuya açıklanmadan önce kullanıma sunulmuş bir GM bulunmadığı için aynı derecede sinirleniyorlar.

Yine de olan şey oldu ve şimdi iOS 14 ve iPadOS 14’ü bekleyen herkesin iPhone ve iPad donanımını yüklemeye hazırlanma zamanı geldi. Bu gece dünyanın dört bir yanında, bu sürümlerin sunduğu tüm yeni özellikleri araştıran ve keşfeden birçok mutlu Apple bahisçisi olacak.

Bu kurulumla birlikte bir dizi yeni özellik geliyor. Şimdi iyileştirmeler. Yeni geliştirmeler. Ve keşfedip dişlerinizi çekeceğiniz yeni şeyler. Apple yepyeni bir widget deneyimi sundu. Pek çok insana hitap edecek yepyeni bir Uygulama Kitaplığı var. Mesajlar ve Haritalar uygulamalarında değişiklikler, yepyeni bir Çeviri özelliği / uygulaması ve güçlü yeni Memoji ve Siri geliştirmeleri var. Elbette keşfedilecek çok şey var ve dünya artık indirme bağlantılarının canlı olduğundan daha istiridyeniz.

Yeni aygıt yazılımını denemek ve tüm yeni özellikleri derinlemesine incelemek için havadaysanız, aygıtınızdaki Ayarlar uygulamasını çalıştırabilir ve iOS 14 / iPadOS 14 güncellemesini için havadan güncelleme, Alternatif olarak, tamamen temiz bir kurulum tercih ederseniz, aşağıda özel cihazınız için ilgili IPSW indirme bağlantısını bulabilirsiniz! Dalış ve en önemlisi, tadını çıkarın!

iPhone | İOS 14 | Manüel Yazılım Güncellemesi İndir

iPadOS | iOS 14 | Manüel Yazılım Güncellemesi İndir:

iOS 14.1 IPSW Download Links:

iPadOS 14.1 IPSW Direct Download Links:

iOS 14.2 IPSW Download Links:

iPadOS 14.2 IPSW Direct Download Links:

iOS 14.2.1 IPSW Download Links:

iOS 14.3 IPSW Download Links:

iPadOS 14.3 IPSW Direct Download Links:

iOS 14.4 IPSW Download Links:

iPadOS 14.4 IPSW Direct Download Links:

iOS 14.6 IPSW Download Links:

iPadOS 14.6 IPSW Direct Download Links: