Apple Zorlu Center | Alışveriş Yapacaklar Dikkat


Apple Zorlu Center | Alışveriş Yapacaklar Dikkat

Apple ülkemiz de açtığı “Zorlu Center” içinde yer alan Apple Zorlu Center “Apple Store” mağazasının olumsuzluklarını yazmak istiyorum.

1. Yapıvak olduğunuz alışverişler 7000₺ üzerindeyse nakit ödeme yapılamıyor.Banka kartı veya kredi kartı olması gerekiyor.

2. Apple Zorlu Center Aldığınız ürünle ilgili sorun yaşarsanız telefonla ulaşmanız mümkün değil.Telefonlar Apple destek bölümüne yönlendiriliyor.Apple Zorlu Center Aldığınız ürünle ilgili Apple destek bölümü “Apple Zorlu Center” mağazasıylan görüşmeniz gerektiğini söylüyor.Teknik testek için her seferin de Apple Zorlu Center gitmeniz gerekiyor.

3.Aldığınız ürünü iade etmeniz durumun da 7000₺ ve üzeri alışverişleriniz.Anında iade edilmiyor.İade süreci normal şartlarda 7 iş günü olmasına ramen.Sizi mümkün olduğu kadar oyalıyorlar.Konuyla ilgili Apple Zorlu Center aradığınız da ulaşmanız beredeyse imkansız bir sistem çıkıyor.Telefonlar Apple teknik ekibe yönlendiriliyor.Apple teknik ekip cihazı Apple Zorlu Center aldığınız için orasıyla görüşün onlar çözsün diyor.

Ürün satın alıcaksanız bu tip sorunlarla karşılaşacaksınız.Ben Mac aldım ve 41 gün geçti Zorlu Apple Store gittim ve neden iade olmuyor sordum.İade yurt dışından gelecekmiş o nedenle süreç uzuyormuş.Benim gözümde apple zorlu mağazası olarak tamamen sınıfta kalmıştır.Apple Zorlu Center bu zorlu süreçi düzeltmedikleri sürece ben 7000₺ üzeri alışveriş yapmama kararı aldım.Telefon teknik sercisi olarak biran önce bu bermuda üçgeni sisteminizi düzeltmeniz gerekiyor.Müşterilere itibarınız yoksa o müşterileriniz de itibarını kaybeder.

Apple Zorlu Center Alışveriş sonrası desteğiniz berbat demiyorum çünkü destek hiç yok.

Apple Zorlu Center Telefon numarası

‭+90 (212) 708 37 00‬

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.