Dokunma Sorunları için iPhone 11 Ekran Modülü Değiştirme Programı


Apple, ekran modülüyle ilgili bir sorun nedeniyle iPhone 11 ekranlarının küçük bir yüzdesinin dokunmaya yanıt vermeyebileceğini belirledi. Etkilenen cihazlar Kasım 2019 ile Mayıs 2020 arasında üretildi.

İPhone 11’iniz bu sorunu sergiliyorsa, cihazınızın bu program için uygun olup olmadığını görmek için lütfen aşağıdaki seri numarası denetleyicisini kullanın. Öyleyse, Apple veya bir Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı servisi ücretsiz olarak sağlayacaktır.

Apple’ın web sitesinde yayınlanan duyuruda, dokunma sorunlarından etkilenen cihazların Kasım 2019 ile Mayıs 2020 arasında üretilen iPhone 11’lerin küçük bir yüzdesini kapsadığı bildiriliyor. Bu bağlamda kullanıcılar, cihazlarının ekran değişim programına uygun olup olmadığını Apple destek dokümanınındaki seri numarası denetleyicisinden öğrenebiliyor

Seri numaranızı bulmak kolaydır. Nasıl olduğunu gör.

Sunmak
Not: Başka hiçbir iPhone modeli bu programın parçası değildir.

Hizmet Süreci
İPhone 11’inize servis verilmesi için aşağıdaki seçeneklerden birini seçin. İPhone’unuz herhangi bir hizmetten önce, bu program için uygun olup olmadığını doğrulamak için incelenecektir.

Bir Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı bulun.
Bir Apple Satış Mağazasından randevu alın.
Sorularınız varsa veya daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa lütfen Apple Destek ile iletişime geçin.

Servisten önce iPhone’unuzu iCloud’a veya bilgisayarınıza yedekleyin. İPhone’unuzu servis için hazırlama hakkında daha fazla bilgi edinin.

İPhone 11’inizde çatlak ekran gibi onarımın tamamlanmasını engelleyen herhangi bir hasar varsa, bu sorunun servisten önce çözülmesi gerekecektir. Bazı durumlarda, ek onarımla ilişkili bir maliyet olabilir.

ek bilgi
Apple, onarımı satın alınan ilk ülke veya bölge ile sınırlayabilir veya sınırlayabilir.

Dünya çapındaki bu Apple programı, iPhone 11’in standart garanti kapsamını genişletmez. Tüketici hukuku haklarınız bu programdan etkilenmez.

İPhone 11’inizin bu sorundan etkilendiğini düşünüyorsanız ve cihazınızı onarmak için ödeme yaptıysanız para iadesi için Apple ile iletişime geçebilirsiniz.

Program, birimin ilk perakende satışından sonraki 2 yıl boyunca etkilenen iPhone 11 cihazlarını kapsıyor.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.