ios 11’in ipsw indirilip yüklenmesi ve OTA Yöntemi


iOS 11 | Manüel Yazılım Güncellemesi İndir | IPSW

IOS 11’in indirilip yüklenmesi [OTA Yöntemi]:

Herhangi bir iOS güncellemesini yüklemenin en kolay ve en hızlı yolu OTA güncelleme yöntemi aracılığıyla ancak temiz yükleme yöntemi ile karşılaştırıldığında en iyi seçenek olmayabilir (aşağıda daha ayrıntılı bilgi verilmektedir). Kısacası, temiz yüklemenin sorunlarını gidermek istemiyorsanız ve bazı performans ödünleriyle yaşayabiliyorsanız, iOS 11 OTA güncelleme yüklemesi sizinle birlikte gitmenin yoludur.

1. Adım: iOS 10’u çalıştıran uyumlu 64 bit iPhone veya iPad cihazınızdaki Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme bölümüne gidin .

2. Adım: Şimdi iOS 11 OTA güncelleme isteminin gösterilmesini bekleyin.

3. Adım: Yukarıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi, onu gördükten sonra,  Yüklemeye başlamak için İndir ve Yükle diyalog kutusuna dokunun .

IOS 11 nasıl indirilir ve kurulur [Temiz Yükleme Yöntemi]:

En iyi performans ve pil ömrü için, iOS 11 gibi büyük bir iOS sürümünün temiz bir kurulumunu yapmanızı öneririz. Bunun nedeni, iOS 10.x’ten iOS 11 gibi önemli bir sürüm sürümüne OTA yöntemi aracılığıyla geçiş yaparken yazılım eğilim göstermez altındaki büyük değişiklikler nedeniyle OS’nin önceki sürümünden bazı eski sistem dosyalarını bırakmak, böylece cihazın performansını veya pil ömrünü etkileyebilir.

Bağımlılık için, iOS 11.0’ın doğrudan indirme bağlantılarını Apple’dan aşağıda bağlantılandırdık:

 

iOS 11 | Manüel Yazılım Güncellemesi İndir | IPSW

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.