Apple iPhone 5S | Fiyat Bilgisi ve Özellikleri


 iPhone 5s 20 Eylül’de Satışa Başlanıyor

iphone5s

 

  • vidao
  • video

1 Renk Çeşitleri:

  • Uzay Gri
  • Altın
  • Gümüş

1 Kontrat’lı Fiyatlar:

Bir kablosuz iletişim servis planı.1

Bir ağ seçin taşıyıcı

 

İPhone ile yalnızca iş taşıyıcı seçim size kalmış.

 

Kilitsiz ve sözleşme ücretsiz. 

Kilitsiz iPhone hakkında daha fazla bilgi edinin

Eğer satın iPhone için T-Mobile, o gelecek bir nano-SIM kart yüklü aktive edebileceğiniz ziyaret ederek bir Elma bir Perakende Mağaza veya T-Mobile store arayarak veya T-Mobile. Yolculuk sırasında uluslararası kullanabilirsiniz nano-SIM kart iPhone 5s için yerel bir sevinrim. Kilitsiz iPhone 5s modeli A1533. LTE desteği hakkında ayrıntılı bilgi için bkz : www.apple.com/iphone/LTE.

iPhone 5s bir bakışta.

İleri görüşlü.

İPhone 5s ile, Apple tasarımcıları ve mühendisleri başka yollar buldu özellikler ve yine messenger’da daha fazla koruyarak ince, hafif tasarım. Bu özellikler ne değildir teknolojik olarak mümkün değilse, ama ne teknolojik açıdan yararlı.

Dokunmatik ID. Yeni bir parmak izi
kimlik sensör.

Parmağınızı koyun Ana sayfa düğmesi, ve sadece iPhone gibi kilidini açar. Parmak izinizi de onaylaması alımları iTunes veya App Store.

All-yeni M7 A7 ve cips.

Yeni 64-bit A7 çip sunar kadar 2 kat daha hızlı İŞLEMCİ ve grafik performansı.3 Ve yeni M7 hareket işlemcisi kolları belirli görevleri yapmak için iPhone 5s hatta daha fazla güç tasarrufu sağlar.

Yeni iSight kamera.

Bir yüzde 15 daha büyük sensör. Daha geniş ƒ/2.2 diyafram.3 Doğru Tonlama flash. Seri çekim modu ve slo-mo video. Yeni 8-megapiksel iSight kamera paketleri kadar çok büyük bir teknoloji, mükemmel kareyi yakalamak daha da kolaydır.

Ultrafast LTE kablosuz.

iPhone 5s daha fazla destekler LTE bantları her zamankinden. Almak anlamına gelir ultrafast LTE kapsama daha yerleştirir.4

iOS 7. Tamamlamak için tasarlanan iPhone 5s güzel.

iOS 7 ileri teknolojiler tam olarak yararlanır yerleşik iPhone – dahil olmak üzere 64-bit A7 çip Touch ve İD. Ve bu büyük yeni özellikleri tanıttı gibi daha akıllı çoklu görev, Havadan ve Kontrol Merkezi.

Kutu içeriği

  • iOS ile iPhone 5s 7
  • Uzaktan kumandalı ve mikrofonlu Apple EarPods
  • Lightning USB Kablo
  • 5W USB Güç Adaptörü

Garanti

Her iPhone içerir 90 günlük ücretsiz telefon teknik destek ve bir yıl sınırlı garanti.

Hakkında daha fazla bilgi edinin özellikleri, tasarım, yerleşik uygulamalar, iOS ve iPhone 5s 7.
Ziyaret iPhone 5s sitesi

AppleCare+ iPhone için

AppleCare+ iPhone için uzanır kapsama orijinal satın alma tarihinden itibaren iki yıla iPhone kadar ekler ve iki olay kaza sonucu hasar kapsamı. Sadece eklemek AppleCare+ ödeme işlemi sırasında.
AppleCare hakkında daha fazla bilgi edinin

16GB, 32GB veya 64GB Depolama?

Ne fark depolama ölçüleri?

iPhone 5s geliyor üç depolama boyutları: 16GB, 32GB ve 64GB. Dönem “GB” açılımı gigabayt. Daha gigabayt varsa, o kadar çok içerik saklayabilirsiniz iPhone – apps, oyun, fotoğraf, HD video, müzik, film ve daha fazlası. Örneğin, eğer çok geniş bir müzik veya fotoğraf kitaplığı veya sık sık indir HD film, dikkate almak iyi bir fikirdir daha büyük bir depolama kapasitesine sahip bir iPhone. Eğer nispeten küçük veya müzik veya fotoğraf arşivi yapmak nadiren veya filmleri satın, küçük bir kapasiteye sahip bir iPhone sizin için iyi olabilir. Tabii ki, zamanla birikir birçok şeyleri, iPhone, bu yüzden hakkında düşünmek isteyebilirsiniz depolama ihtiyaçlarınız gelişebilir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.