Apple iPhone 5S | İOS7 Gelen Yenilikler ve Özellikler


Gelen arkadaşlar irtibatı üstünde kalıyor için yapılacaklar listesi. Gelen anları yakalamak için planlama bir hafta. iPhone için bir uygulama vardır ne olursa olsun gündemde.

Kamera

8MP iSight kamera güzel fotoğraflar çekmenize olanak verir, düşük ışıkta bile. Oluşturun epik panorama görüntüler. Ateş kare format. Ve uygulayın sekiz canlı filtreler.

Hakkında daha fazla bilgi edinin iSight kamera

Fotoğraflar

Tokatlamak görüntüleri aracılığıyla otomatik olarak gruplandırılmış Anlar ve içine Koleksiyonları, veya bir slayt gösterisi halinde görüntüleyin. Resim göndermek için Facebook. Ve paylaşmak çekim belirli bir grup arkadaşıyla birlikte kullanarak iCloud Fotoğraf Paylaşımı.

Hakkında daha fazla bilgi edinin iCloud Fotoğraf Paylaşımı

Müzik

Yapı bir iTunes arşivine tam en sevdiğiniz şarkı, sanatçı ve albümleri. Özel çalma listeleri oluşturun. Dokunun Shuffle işler karışmış ya da let Siri düzeni seçin. Müzik akışı 300’den fazla DJ-küratörlüğünü ve tarza göre seçim-odaklı istasyonları iTunes ile Radyo.

Hakkında daha fazla bilgi edinin iTunes Radyo

Telefon

Tek dokunuşla arama – veya sormak için Siri do ıt for you. Anında cevap için bir çağrı ile bir metin mesajı. Aktive Rahatsız Etmeyin. Ve iletileri denetle istediğiniz sırayla Görsel Sesli posta ile.

FaceTime

FaceTime ile yapabilirsiniz video veya ses-sadece – arama Wi-Fi veya hücresel başka bir iPhone, iPad, iPod touch ya da Mac. Kullanımı : FaceTime kamera önünde sohbet için. Sonra geçiş için iSight arka kamera, ucundan paylaşmaktadır.1

Haritalar

İnanılmaz grafik ve metin keskin, siz daha yakına zoom yaptığınızda bile. Konuşulan turn-by-turn yön. Gerçek zamanlı trafik durumu. Ve fotoğraf gerçekliğinde, etkileşimli 3D görünümler ile Üstgeçidi modu. Haritalar uygulaması, bir hedef, kendini allah’a.2

Safari

Bu en güzel geziyor. Sayfaları net ve keskin bir görünüm ve yük onlar neredeyse anında. Dokunun, Reader simgesi web makalelerini okumak için reklamlar olmadan veya dikkat dağıtıcı. Ve senin öğeleri görüntüleme herhangi bir cihaz üzerinde Okuma Listesi – çevrimdışı olduğunuzda bile.

Siri

Say what you want to know ve onun“Kim giants’ın salı günü?”) ve Siri cevap vermektedir. Demek ne yapmak istediğinizi (“Bul beni bir tablo için iki at Seven Hills yarın saat akşam 7 civarı”) ve Siri olur yapar. Demek o herhangi sekiz dil ve Siri anlar.3

Mesajlar

Ücretsiz mesaj göndermek için herkes bir iPhone, iPad, iPod touch ya da Mac. Fotoğraf ekleyeceğim ya da bir video. Paylaşım konumları ve bağlantılar. Ya da ileri bir kişi. Gönderebileceğiniz bir seferde tek bir kişi ya da bütün bir gruba bir seferde.4

Posta

Gönderme, alma ve cevap genelinde tüm hesapları. Tarama kutunuzu 4-inç Retina ekran. Hatta e-posta ileti takip parçacığı tarafından. Posta uygulamasından iPhone ev hakkında yazmak için birçok verir.

Hesap cüzdanı

Yatılı bir uçak? Doğru yürürken bir film? Gir bir hediye kartı? Just scan your iPhone. Passbook mağazaları biniş kartları, biletler, kuponlar ve daha fazlasının otomatik olarak görüntüler ve onlara Kilit ekranınızda tam olarak ne zaman ve ihtiyaç duyduğunuz yerde.

Videolar

Check out son bölüm en sevdiğiniz TV programı üzeri kahvaltı. – İzle-HD film on the bus. Hiçbir sinemaskop üzerinde büyük, 4-inç Retina ekran, tadını çıkarabilirsiniz her şey gibi bu was meant to be – tam geniş ekran.

App Store

En iyi dizi mobil uygulamalar sadece bir dokunuş uzakta. App Store içinde 900,000 apps birçoğu ücretsiz – daha üretken olmanıza yardımcı olmak için.5Dünya hakkında bilgi sahibi olma. Ve unutmayalım ki, oyun oynamak.

Uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edininApp Store

iTunes Store

Milyonlarca şarkı ve binlerce TV ve HD videoları gösterir, sık bulmak kolaydır – ve yenilerini keşfetmek – veriş yaparken iTunes Store. İCloud ile erişebilirsiniz satın aldığınız her şey, tüm cihazlarınızda.

İCloud hakkında daha fazla bilgi edinin

GameCenter

Dünya sizin arcade Game Center ile. Arkadaşlarınıza meydan okuyun veya almak ve bir gol altı saat dilimleri uzaklıktadır. İşiniz bittiğinde hakim, onay leaderboards puanları ve başarıları için.

Gazete bayii

Tüm dergi ve gazeteler için abone olun sadece bir dokunuş uzağınızda ile Newsstand uygulaması. Ve otomatik olarak karşıdan yükleyip yeni konular arka planda, bu yüzden okumaya devam edebilirsiniz. Yeni arayışları başlıkları, sadece dokunun depo düğmesi.

Takvim

Yönetmek tüm yoğun programları ile Takvim uygulaması. Görünüm listesi, gün ya da ay. Ya geçin manzara görmek için bir tam on beş gün senin 4-inç ekrana sahip. Facebook olaylar içine entegre Takvim, arkadaşlarınızla kadar ne olduğunu görmek için.

Kişiler

Kişileri kullanın app store isimleri, numaraları ve e-posta adresleri, SOHBET nickleri, ve daha fazla. Profil bilgileri tüm Facebook arkadaşlarınızı Kişiler içine entegre, çok, çok zaman onlar bir değişiklik yapın, size otomatik olarak güncel kalın.

Hesap makinesi

Anlamaya bir ipucu. Bunu aklınızdan çıkarmayın … Check matematik ödev. İPhone, her zaman tam özellikli kullanışlı hesap makinesi. When you’re yatay olarak bile kullanabilirsiniz karmaşık bilimsel formüller.

Hava

Dinamik hava görüntüler iOS 7 kontrol yaparsanız dünyanın herhangi bir yerinde mevcut koşullar gibi pencereden dışarı bakıyorum. Sen-ebilmek almak tahminleri için en fazla altı gündür. Siri sorduğunuz edip pack şemsiye. Ve hatta kullanın, Liste görünümü güzel bir saat dünya.

Hisse senetleri

Her ne kadar piyasa değişikliklerine, Hisse uygulaması içinde tutmak için her zaman var olduğunu biliyoruz. Check out ve grafikler ilgili makaleler. Ya da sormak için Siri belirli hisse senedi fiyatları.

Hatırlatmalar

iPhone asla unutmaz olmaz bu yüzden, ya. Uyarı mektuplarını app ayarlamanızı sağlar konum – zaman veya-tabanlı uyarıları için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi halletmek için.

Notlar

İster bir haftalık alışveriş listenizi ya da top ten favori grupları (bugün, her neyse), Notlar tutmanızı sağlar önemli bilgiler elinizin altında. Hatta Dikte özelliği meşgul olduğun zaman için yazın.

Sesli Notlar

Can’t zerre? Bunu söylemek yerine. Sesli Notlar tutar bu ani düşünceler ortadan kalkıyor. Bir kez bitirdiğinizde kaydı, düzenleyebilirsiniz memo, sonra da e-posta yoluyla gönderebilirsiniz, iMessage, veya MMS ile paylaşın.

Saat

Check geçerli saat dünya saati ile dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde. Alarm ayarlamak için beş dakika önce başlaması pazar günü. Zaman kronometre ile sabah çalıştırmak. Hatta zamanlayıcı kullanın sağlamak için mükemmel pişmiş hamburger.

Pusula

Pusula uygulaması yolunu bulmak için tüm ihtiyacınız. Sadece telefonunuzu tutun düz elinize görmek için dört ana yönde ve her derece. Ya da sola kaydırın veya bir düzey için inklinometre.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.