Apple’den kullanıcılarına özel destek geliyor


Apple destek servislerini kullanıcılara getiriyor. Şirket mobil alanda yakaladığı başarılarla birlikte destek hizmetini de bir uygumalaya taşımaya karar vermiş.

 

Son yıllarda iPhone şirketin en önemli cihazı oldu bunu satış rakamlarından ve kar tablosundan çıkarmak oldukça kolay. Görünen o ki Apple destek servisini iOS cihazlara getirecek. Şirket uygulamayı henüz duyurmadı fakat geçen sefer yine sızdırdığı bilgiler doğru çıkan Sonny Dickson tarafından sızdırılan ekran görüntüleri bize işlevsel bir uygulama olacak hissi veriyor.

Ekran görüntülerine bakılacak olursa uygulama çoğunlukla Apple’ın destek sitesine benziyor. Bu demek oluyor ki genel problemler hakkında basit çözümler yer alacak. Ayrıca uzmanlar ile ilgili canlı konuşma, cihazların tamiratı için gönderim ayarlama ve Genius Bar randevusu için başvuru bölümleri de diğer servislerin yanında yer alıyor.
Uygulama servis desteğinin yanında aynı zamanda Apple ürünlerinin nasıl kullanılacağı hakkında bilgilerde veriyor. Uygulama Apple destek servislerini genişletmiyor ama destek servislerine erişmeyi kolay hale getiriyor. Apple’ın destek sitesinde aradığınızı bulmak oldukça kolay ve hem resmi hem de kullanıcı bazlı destek makaleleri de mevcut. Uygulama büyük çoğunlukla sizin kayıtlı cihazlarınız üzerine hizmet verecek. Bunun için uygulamaya Apple kimliğiniz ile giriş yapmanız gerekecek.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.