BBM Tanıyın | iPhone BBM desteği


bbm-logo-support.png.original

BBM Tanıyın | iPhone BBM desteği
BBM, istediğiniz şekilde iletişim kurmanıza olanak tanır. BBM’den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çeşitli kaynaklar bulun.

Ayarlama ve temeller

Kurulum

BBM’i indirdikten sonra, uygulamanın kurulum sihirbazındaki talimatları izleyerek kurulumu tamamlayabilirsiniz. BBID oluşturmak da dahil ilk ayarlamayı tamamladığınızda, BBM’in kullanımı konusunda daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olması için bu kaynakları kullanın.

Tanımlanan simgeler

BBM, gönderilen ve alınan mesajların durumunu anlamanızı sağlamak için farklı simgeler kullanır. Aşağıda simgelerin listesini ve ne anlama geldiklerini inceleyin.

Kişiler ekleme ve yönetme

Bir telefon numarası, e-posta, BBM PIN ve daha fazlası yardımıyla arkadaşlarınızı arayarak BBM ağınızı oluşturabilirsiniz. BBM kişilerinizi oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olması için bu kaynakları kullanın.

BBM’i Kişiselleştirme

BBM deneyiminizin, sesleri ayarlayarak, profil resminizi ekleyerek/değiştirerek ve bir kişisel durum oluşturarak nasıl özelleştirildiğini öğrenin.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

BBID desteği

BBID kullanıcı adınız ve şifreniz BlackBerry web sitelerine , uygulamalarına ve hizmetlerine erişmenizi sağlar, cihazları değiştirdiğinizde bilgileri aktarmanıza yardımcı olur.

Çok konuşulan sorun giderme desteği (İngilizce)

iPhone için BBM ile yaşayabileceğiniz sorunları nasıl çözeceğinizi öğrenin.  Adım adım yardım için en son Bilgi Tabanı makalelerine bakın.

BlackBerry hakkında daha fazla bilgi edinin

BlackBerry’nin sunduğu, harekete devam etmeniz için üretilen yeni BlackBerry 10 akıllı telefonlarımızı da içeren tüm ürünleri ve hizmetleri inceleyin!

BBM Tanıyın | iPhone BBM desteği

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.